Zabawki zdalnie sterowane to przedmioty pożądania nie tylko małych dzieci – podobają się zarówno kilkuletnim chłopcom i dziewczynkom, nastolatkom, jak i dorosłym osobom. To świetny sposób na doskonałą zabawę na świeżym powietrzu – nic tak nie cieszy, jak pokonywanie zdalnie sterowanym samochodem kolejnych przeszkód czy walka robotów!

Nic nie sprawi większej radości jak zabawa zdalnie sterowanym monster truckiem czy jeepem – jeżdżenie sterowanym samochodem po trudnym terenie dostarczy mnóstwa wrażeń i niezapomnianych przeżyć!

Zdalnie sterowane samochody:

  • są skrętne, zwrotne i dynamiczne,
  • mają wytrzymałe gumowe opony (świetnie sprawdzają się podczas jazdy po nierównym podłożu, są nieszkodliwe dla posadzki w domu),
  • bardzo dobrze się prowadzą i reagują na pilota,
  • są zbudowane z wysokiej jakości materiałów – odporne na uszkodzenia,
  • gotowe do jazdy – wystarczy naładować akumulator.

 

Sprawdź najlepsze samochody zdalnie sterowane:

Samochód zdalnie sterowany dla dzieci

Zdalnie sterowane auto

 

 

 

Zdalnie sterowany samochód dla dzieci

 

Zdalnie sterowany samochód

 

Zdalnie sterowane roboty

Zabawki nowej generacji – rewelacyjne roboty zamieniające się w szybkie samochody za pomocą jednego przycisku! Spektakularna transformacja dostarczy mnóstwa wrażeń i sposobów na świetną zabawę zarówno w domu, jak i na podwórku.

Zdalnie sterowane roboty trasformers to marzenie każdego chłopca, niezależnie od wieku. Roboty na pilota są wytrzymałe – nie zaszkodzą im trudne warunki terenowe ani walka wręcz.  

Sprawdź zdalnie sterowane roboty:

 

 

 

Robot transformer na pilota

 

Niesamowite samochody - Twister Akrobata


Szukasz pomysłu na rewelacyjny prezent dla miłośnika zdalnie sterowanych zabawek? Zobacz absolutny hit – samochód akrobata! Auto jeździ we wszystkich kierunkach po każdej płaskiej powierzchni – taka zabawa wciągnie na wiele godzin i zapewni moc wrażeń każdemu wielbicielowi motoryzacji.

 

Sprawdź polecane samochody :

 

DOUBLE-SIDED to futurystyczne cudo - będziesz zaskoczony tym co potrafi. Dzięki napędowi na cztery koła, DOUBLE-SIDED potrafi szybko i energicznie wykonywać obroty 360° efektownie driftować. Jeździ we wszystkich kierunkach: do przodu, do tyłu, w lewo, w prawo. DOUBLE-SIDED może jeździć z klasycznie rozłożony lub zdeformowany, czyli z uniesionym do góru korpusem. Deformacji można dokonać jednym przyciskiem na pilocie.

 

Samochód zdalnie sterowany jeżdżący po ścianie

 

DROGOWY KASKADER Z PROSTĄ OBSŁUGĄ I STEROWANIEM = WŁĄCZ FUNKCJĘ DEMO W PILOCIE I ZOBACZ CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO

STUNT KING uruchamia się przyciskiem ON/Off na korpusie i następnie należy go sparować z pilotem. STUNT KING od razu po włączeniu rozpoczyna grać muzykę i kolorowo świecić. Najlepszy efekt wizualny STUNT KING pokazuje po zmierzchu. Z niebywałą zwinnością i dynamiką wykonuje kaskaderskie akrobacje, które wprawią w osłupienie każdego obserwatora. Obsługa pilota jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu każdy szybko sobie z nią poradzi.

Samochód na pilota jeżdżący po ścianie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz