Wyprawka szkolna lista zakupów

 

Wyprawka szkolna to nie lada wyzwanie. Jak tu kupić wszystko, żeby się nie pogubić, czegoś nie przeoczyć? Internet spieszy z pomocą, powstaje mnóstwo wpisów z gotową listą zakupów: od plecaka, po zeszyty, naklejki i pudełko na śniadanie. Firma Stator proponuje nieco inne spojrzenie na potrzeby uczniów. Niestandardowa lista zakupów obejmuje produkty, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo, komfort i wpłyną pozytywnie na jego wyniki w nauce.

 

1. Elektroniczny tablet graficzny do rysowania

To wysokiej jakości sprzęt służący do wykonywania grafik oraz rysunków w prosty, intuicyjny sposób. Dzięki zawartemu w zestawie rysikowi, który reaguje na siłę nacisku zyskujesz możliwość wykonywania ambitnych rysunków w wygodny sposób. Duży a zarazem wygodny wyświetlacz tabletu posiada matrycę LCD, dzięki czemu wykonywane szkice będą niezwykle przejrzyste i wyraźne.

Ekran tabletu o przekątnej ekranu 8.5” wytwarza obraz dzięki sile nacisku! Dodatkowo z boku Tabletu znajduje się suwak, który pozwoli na zabezpieczenie zawartości znajdującej się na ekranie. Ochroni to ważne notatki, czy też pracę przed przypadkowym usunięciem!Zobacz TABLET

Komputery do szkoły

 

 

2. Dyktafony podsłuchy, akcesoria szpiegowskie

Dyktafony podsłuchy to świetne narzędzie dla tych uczniów, którzy preferują naukę ze słuchu. Możliwość nagrywania lekcji to szansa na lepsze oceny – dziecko zapamiętuje szybciej, nauka sprawia mu więcej przyjemności, bo szybko przyswaja wiedzę. Z kolei akcesoria szpiegowskie w postaci dyskretnych długopisów, okularów, pendrive'ów, zegarków pozwolą Ci sprawdzić co się dzieje na lekcji, jak Twoje dziecko jest traktowane przez nauczyciela i innych uczniów. Szczególnie jeśli masz obawy /podejrzenia, że coś niedobrego dzieje się z Twoim dzieckiem: jest niesłusznie oceniane, źle traktowane przez nauczyciela itd.

Zobacz AKCESORIA SZPIEGOWSKIE»

Przeczytaj czy MOŻNA NAGRYWAĆ LEKCJE W SZKOLE»

Akcesoria szpiegowskie do nagrywania lekcji

 

3. Powerbanki - przenośne ładowarki

Powerbanki to kolejny produkt z listy. Dziś niemal każde dziecko posiada telefon, z którego często dzwoni, pisze, korzysta z różnych aplikacji – dlatego często mu się rozładowuje. Najczęściej wtedy, kiedy Ty akurat czekasz na wiadomość od niego, że dotarł bezpiecznie do szkoły. Kupując dziecku Power Bank dostarczasz mu zapasową baterię, która może naładować nie tylko telefon, ale i mp3, mp4, iPod. Dzięki temu niezawodnemu urządzeniu nigdy nie tracisz kontaktu ze swoim dzieckiem (czy to jest w szkole, czy na wycieczce).

Przeczytaj o POWERBANKACH DO SZKOŁY»

Przenośne ładowarki


4. Karty pamięci

Rok szkolny to powód, by zwiększyć pojemności pamięci telefonu Twojego dziecka. Z pewnością przybędzie więcej zdjęć, filmów ze szkolnych wycieczek i edukacyjnych multimediów, materiałów. Karty pamięci uczeń może wykorzystać nie tylko w telefonie, ale i aparatach fotograficznych, odtwarzaczach mp3, mp4, kamerach cyfrowych. Do każdej karty pamięci dodajemy ADAPTER (przejściówkę) na karty SD. Adapter posiada blokadę zapisu – która chroni przed przypadkowym wykasowaniem danych. To szczególnie cenne zabezpieczenie dla roztargnionych uczniów.

Zobacz KARTY PAMIĘCI»

Przeczytaj o KARTACH PAMIĘCI PRZYDATNYCH W SZKOLE»

Karty pamięci MICRO SD

5. Głośniki przenośne

Głośniki przenośne mogą służyć nie tylko do celów rozrywkowych, ale i edukacyjnych. Świetnie sprawdzają się jako narzędzie do nauki języków obcych. Głośniki z czystym brzmieniem i bardzo dużą głośnością można nabyć w bardzo dobrej cenie. Działają z telefonami, laptopami, tabletami, komputerami stacjonarnymi, odtwarzaczami mp3, mp4, PSP. Nie wymagają stałego podłączenia do prądu (zasilane są poprzez akumulator wewnętrzny) – dziecko może uczyć się języków obcych poza domem.

Zobacz GŁOŚNIKI PRZENOŚNE»

Przeczytaj o GŁOŚNIKACH DO NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH»

Tanie głośniki przenośne