Planujesz wyjazd na długi majowy weekend? Wiesz z kim go spędzisz? Pomyśl nad jeszcze jednym ważnym pasażerem, który zagwarantuje ci, że dojedziesz szybko, bezpiecznie i na czas. To niezawodna nawigacja Mediatec, która jako uniwersalne urządzenie idealnie nadaje się do aut osobowych, ciężarowych i busów.

Nawigacja samochodowa banalnie prosta w obsłudze

Duży dotykowy ekran HD – z łatwością śledzisz trasę w czasie podróży, masz wyraźny odczyt wyznaczonej trasy. Dzięki dotykowemu ekranowi możesz szybko i łatwo obsługiwać urządzenie, zmieniać ustawienia i przebieg trasy.

Sprawdź cenę NAWIGACJI MEDIATEC»

Nawet najdłuższy postój może być przyjemny

 • Obejrzyj swój ulubiony film – rejestratory trasy mają wbudowany odtwarzacz wideo. Możecie wspólnie obejrzeć ulubiony film, dzięki temu postój upłynie szybko i przyjemnie. Dzieci się nudzą, a przed wami jeszcze kilkugodzinna jazda – przekaż nawigację GPS dzieciom, aby uprzyjemnić im podróż.
 • Zagraj w pasjonującą grę – w czasie postoju daj się pochłonąć świetnej grze zręcznościowej lub przekaż logiczną grę dzieciakom (łącz przyjemne z pożytecznym).
 • Odtwórz ulubioną muzykę – zrelaksuj się, dzięki ulubionej muzyce. Nie martw się, nie zagłuszy komunikatów głosowych, jest automatycznie przyciszana, kiedy nawigacja chce cię o czymś poinformować.
 • Zabierz ze sobą ulubioną książkę – możesz zabrać na długą podróż majową bibliotekę ulubionych książek. Przeglądaj pliki tekstowe i e-booki na swoim rejestratorze jazdy.
 • Przeglądaj zdjęcia – nudzi was postój, obejrzyjcie pokaz slajdów. To świetna zabawa.

Multimedialne nawigacje GPS

Chcesz uniknąć fotoradarów? 

Nawigacje GPS Mediatec poinformują cię o:

 • fotoradarach,
 • przepisach panujących w danym kraju, po którym podróżujesz (prędkość w mieście, na autostradzie, maksymalna zawartość alkoholu we krwi, wymaganie dotyczące włączenia świateł mijania),
 • ograniczeniu prędkości (informuje o przekroczeniu prędkości w czasie jazdy, możliwości ustawienia limitu przekroczenia prędkości).

Ostrzeżenia sygnalizowane są graficznie i dźwiękowo.

Nawigacje GPS wykrywające fotoradary

Jedziesz płynnie, nie omijasz zjazdów – masz asystenta

Nawigacje do aut Mediatec mają zainstalowane mapy Polski i Europy, dożywotnią bezpłatną aktualizację, możliwość wgrywania dowolnych map oraz menu w języku polskim. Mają wgrane aż 43 kraje, dzięki temu możesz swobodnie poruszać się nie tylko po Polsce, ale i po Europie.

Nawigacje GPS posiadają plan trasy – listę ulic, rond itp.

Sprawdź cenę NAWIGACJI MEDIATEC»

Nawigacje samochodowe wyposażone są w:

 • Asystenta parkowania – informującego o położeniu najbliższych parkingów w czasie podróży.
 • Asystenta tankowania – informującego o położeniu najbliższych stacji benzynowych w czasie podróży.
 • Asystenta pasa ruchu – informującego o konieczności zmiany pasa ruchu, co ułatwia podróżowanie na drogach wielopasmowych i rozjazdach.

Zobacz inne przydatne przedmioty na wyjazd majówkowy - Sprawdź»

Nawigacje GPS z asystentem parkowania