O dronie wiesz tylko tyle, że można nim sterować i pozwala na świetną zabawę. To jednak za mało, by dokonać trafnego wyboru. Orientujemy się w temacie dronów, bo sprzedajemy je od dawna, wyjaśniamy Klientom ich sposób działania, odpowiadamy na mnóstwo pytań – dlatego postanowiliśmy stworzyć listę, która pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru.

DRON ODPORNY NA UPADKI

Dron wznosi się kilka metrów nad ziemią, dlatego ważne jest by był odporny na upadki. Poniższy przykład drona posiada taką odporność – jest wyposażony w zabezpieczającą ramę, która redukuje obrażenia podczas upadków oraz w specjalne zabezpieczenia łopatek śmigła.

Sprawdź cenę DRONA ODPORNEGO NA UPADKI»

Dron odporny na upadki ze stabilizacją lotu - Z104

DRON Z KAMERĄ

Zastanów się: czy chcesz tylko sterować dronem, czy także wykonywać zdjęcia i kręcić filmy z lotu ptaka. Bo jeśli zależy ci na jednym i drugim, powinieneś wybrać drona z kamerą. Jeśli chcesz uzyskać dobrą jakość zdjęć i obrazu – kamera powinna być na poziomie minimum HD, a najlepiej full HD (ale wówczas zapłacisz więcej). Poniższy model ma wbudowaną kamerę HD. Podgląd obrazu jest możliwy na żywo na ekranie smartfona, dzięki odbiornikowi Wifi.

Sprawdź cenę DRONA Z KAMERĄ HD»

Dron X5C-1 WiFi Kamera HD FPV - Z157

 

KONTROLER LOTU

Kontroler lotu, czyli pilot zdalnego sterowania. Kontroler pozwala na kierowanie dronem, wykonywanie precyzyjnych manewrów, co wpływa na jakość filmów i zdjęć. Poniższy kontroler do dużego drona płatowca działa bez żadnych opóźnień i ma zasięg do 80 metrów. Niektóre piloty wyposażone są w 2 tryby – dla początkujących i zaawansowanych (tryb Expert).

Sprawdź cenę DRONA Z ZASIĘGIEM 80 METRÓW»

DUŻY DRON PŁATOWIEC UFO 2.4 GHz Z DIODAMI LED Z158

 

CZAS PRACY BATERII

Jeśli zamierzasz kupić drona dla rozrywki – wystarczy ci tańszy model z baterią, która wytrzymuje kilka minut. Jeśli jednak będziesz wykorzystywał drona profesjonalnie wybierz droższy model, który zapewni kilkunastominutowy, a nawet kilkudziesięciominutowy lot. Możesz też zakupić dodatkowe baterie, które wydłużą czas lotu, z krótką przerwą na wymianę akumulatorów. W poniższym dronie bateria pozwala na od 7 do 10 minut lotu. Do celów rozrywkowych nadaje się znakomicie.

Sprawdź cenę DRONA»

NIEZNISZCZALNY DRON KAMERA OŚWIETLENIE LED Z103

STABILIZACJA LOTU, CZYLI ŻYROSKOP

Przykładowo 6-osiowy system żyroskopowy sprawia, że dron jest stabilny nawet podczas wietrznej pogody. Żyroskop utrzymuje drona w pozycji poziomej tak długo aż wprawisz go w ruch za pomocą drążków na pilocie. Dodatkowo zintegrowana konstrukcja gwarantuje precyzyjne pozycjonowanie statku powietrznego. Poniższy dron ma wbudowany 6-osiowy żyroskop oraz 6 wirników – dzięki temu uzyskuje doskonałą stabilizację lotu i pozwala na wykonywanie widowiskowych efektów, w tym obrotów o 360º.

Sprawdź cenę DRONA Z 6-OSIOWYM SYSTEMEM ŻYROSKOPOWYM»

ZWINNY DRON 6 WIRNIKOWY 2.4 GHz Z DIODAMI LED Z161

ZASIĘG DRONA

Weź pod uwagę zasięg drona – czy chcesz nim sterować tylko w pomieszczeniach zamkniętych czy zależy ci na tym, by latał także po ogrodzie. Poniższe drony nadają się zarówno do lotów na zewnątrz, jak i w dużych pomieszczeniach.

Sprawdź cenę DRONA»

Dron QUADROCOPTER LH-X10C (aparat, kamera HD) - Z136

 

WIELKOŚĆ I WAGA

Mniejszym dronem jest łatwiej sterować, z tego względu są polecane osobom początkującym. Mały dron może również spełniać potrzeby profesjonalistów – jeśli z małym wymiarem idzie w parze precyzja i szybki tryb lotu. Poniższy model jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. To najmniejszy dron na świecie z wbudowaną kamerą. Mieści się w dłoni.

Sprawdź cenę MICRO DRONA»

MICRO DRON QUADROCOPTER CX-10C APARAT KAMERA Z166

OŚWIETLENIE

Jeśli zamierzasz sterować dronem w nocy, koniecznie upewnij się czy posiada oświetlenie. Poniższy dron posiada wbudowane diody LED - co pozwala na swobodne latanie w nocy lub przy słabym oświetleniu. Mnóstwo kolorowych diod nie tylko zapewnia widoczność, ale i świetny efekt, taki bajer, który cieszy oko.

Sprawdź cenę DRONA Z OŚWIETLENIEM LED»

Dron QUADROCOPTER LH-X10C (aparat, kamera HD) - Z136

CENA

Cena zależy od Twoich potrzeb i oczywiście budżetu. Dziś na rynku można z łatwością kupić drona w rozsądnej cenie – który zaspokoi potrzeby nie tylko początkujących, ale i profesjonalistów. U nas znajdziesz drony od 79 zł.

Zobacz TANIE DRONY»

Drony sklep tanio