O dronie wiesz tylko tyle, że można nim sterować i pozwala na świetną zabawę. To jednak za mało, by dokonać trafnego wyboru. Orientujemy się w temacie dronów, bo sprzedajemy je od dawna, wyjaśniamy Klientom ich sposób działania, odpowiadamy na mnóstwo pytań – dlatego postanowiliśmy stworzyć listę, która pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru.

 

DRON Z KAMERĄ

Zastanów się: czy chcesz tylko sterować dronem, czy także wykonywać zdjęcia i kręcić filmy z lotu ptaka. Bo jeśli zależy ci na jednym i drugim, powinieneś wybrać drona z kamerą. Jeśli chcesz uzyskać dobrą jakość zdjęć i obrazu – kamera powinna być na poziomie minimum HD, a najlepiej full HD (ale wówczas zapłacisz więcej). Poniższy model ma wbudowaną kamerę HD. Podgląd obrazu jest możliwy na żywo na ekranie smartfona, dzięki odbiornikowi Wifi.

Sprawdź cenę DRONA Z KAMERĄ HD»

Dron X5C-1 WiFi Kamera HD FPV - Z157

 

KONTROLER LOTU

Kontroler lotu, czyli pilot zdalnego sterowania. Kontroler pozwala na kierowanie dronem, wykonywanie precyzyjnych manewrów, co wpływa na jakość filmów i zdjęć. Poniższy kontroler do dużego drona płatowca działa bez żadnych opóźnień i ma zasięg do 80 metrów. Niektóre piloty wyposażone są w 2 tryby – dla początkujących i zaawansowanych (tryb Expert).

Sprawdź cenę DRONA Z ZASIĘGIEM 80 METRÓW»

DUŻY DRON PŁATOWIEC UFO 2.4 GHz Z DIODAMI LED Z158

 

CZAS PRACY BATERII

Jeśli zamierzasz kupić drona dla rozrywki – wystarczy ci tańszy model z baterią, która wytrzymuje kilka minut. Jeśli jednak będziesz wykorzystywał drona profesjonalnie wybierz droższy model, który zapewni kilkunastominutowy, a nawet kilkudziesięciominutowy lot. Możesz też zakupić dodatkowe baterie, które wydłużą czas lotu, z krótką przerwą na wymianę akumulatorów. W poniższym dronie bateria pozwala na od 7 do 10 minut lotu. Do celów rozrywkowych nadaje się znakomicie.

Sprawdź cenę DRONA»

NIEZNISZCZALNY DRON KAMERA OŚWIETLENIE LED Z103

STABILIZACJA LOTU, CZYLI ŻYROSKOP

Przykładowo 6-osiowy system żyroskopowy sprawia, że dron jest stabilny nawet podczas wietrznej pogody. Żyroskop utrzymuje drona w pozycji poziomej tak długo aż wprawisz go w ruch za pomocą drążków na pilocie. Dodatkowo zintegrowana konstrukcja gwarantuje precyzyjne pozycjonowanie statku powietrznego. Poniższy dron ma wbudowany 6-osiowy żyroskop oraz 6 wirników – dzięki temu uzyskuje doskonałą stabilizację lotu i pozwala na wykonywanie widowiskowych efektów, w tym obrotów o 360º.

Sprawdź cenę DRONA Z 6-OSIOWYM SYSTEMEM ŻYROSKOPOWYM»

ZWINNY DRON 6 WIRNIKOWY 2.4 GHz Z DIODAMI LED Z161

ZASIĘG DRONA

Weź pod uwagę zasięg drona – czy chcesz nim sterować tylko w pomieszczeniach zamkniętych czy zależy ci na tym, by latał także po ogrodzie. Poniższe drony nadają się zarówno do lotów na zewnątrz, jak i w dużych pomieszczeniach.

Sprawdź cenę DRONA»

Dron QUADROCOPTER LH-X10C (aparat, kamera HD) - Z136

 

WIELKOŚĆ I WAGA

Mniejszym dronem jest łatwiej sterować, z tego względu są polecane osobom początkującym. Mały dron może również spełniać potrzeby profesjonalistów – jeśli z małym wymiarem idzie w parze precyzja i szybki tryb lotu. Poniższy model jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. To najmniejszy dron na świecie z wbudowaną kamerą. Mieści się w dłoni.

Sprawdź cenę MICRO DRONA»

MICRO DRON QUADROCOPTER CX-10C APARAT KAMERA Z166

OŚWIETLENIE

Jeśli zamierzasz sterować dronem w nocy, koniecznie upewnij się czy posiada oświetlenie. Poniższy dron posiada wbudowane diody LED - co pozwala na swobodne latanie w nocy lub przy słabym oświetleniu. Mnóstwo kolorowych diod nie tylko zapewnia widoczność, ale i świetny efekt, taki bajer, który cieszy oko.

Sprawdź cenę DRONA Z OŚWIETLENIEM LED»

Dron QUADROCOPTER LH-X10C (aparat, kamera HD) - Z136

CENA

Cena zależy od Twoich potrzeb i oczywiście budżetu. Dziś na rynku można z łatwością kupić drona w rozsądnej cenie – który zaspokoi potrzeby nie tylko początkujących, ale i profesjonalistów. U nas znajdziesz drony od 79 zł.

Zobacz TANIE DRONY»