Wykrywacze podsłuchów to doskonałe narzędzia do samodzielnych prac antypodsłuchowych. Wykrywacze zapewniają niemal 100- procentową skuteczność wykrycia każdego nadajnika podsłuchowego, a także kamer. Chcesz czuć się swobodnie w swoim domu, mieć pewność, że nikt cię nie podsłuchuje i nie nagrywa – zainwestuj w niedrogi wykrywacz podsłuchów.

Laserowy wykrywacz podsłuchów

Laserowy wykrywacz podsłuchów wykrywa:

  • podsłuchy GSM,
  • podsłuchy radiowe,
  • lokalizatory GPS,
  • kamery przewodowe i bezprzewodowe (niezależnie czy są włączone czy wyłączone).

Sprawdź cenę LASEROWEGO WYKRYWACZA PODSŁUCHÓW»

Wykrywacz podsłuchów ma niewielkie wymiary i małą wagę – waży zaledwie 52 gramy. Dzięki temu możesz go z łatwością ukryć przed niepowołanymi osobami. To doskonałe narzędzie do ochrony prywatności mieszkania, domu, biura (spotkań biznesowych i prywatnych).

Urządzenie wykrywa podsłuchy radiowe - FM, VHF, UHF, WIFI, GSM, aktywne telefony komórkowe, Bluetooth. Wykrycie podsłuchu sygnalizowane jest kolejno zapalającymi się diodami na linijce.

Laserowy wykrywacz podsłuchów wysyła wiązkę laserową, która odbija się w obiektywnie kamery i jest widoczna w postaci pulsującego czerwonego punktu w obiektywie. Taki sygnał oznacza, że została znaleziona ukryta kamera.

Działanie wykrywacza podsłuchów

  • Eliminuje słabe sygnały podsłuchów  - dzięki temu masz pewność, że nadajnik znajduje się w pobliżu, a nie np. za ścianą w mieszkaniu sąsiada.
  • Nie reaguje na fałszywe alarmy (pola elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia elektryczne takie jak faxy, telewizory, monitory, komputery).

Sprawdź cenę WYKRYWACZY PODSŁUCHÓW»

W pełni dyskretny wykrywacz podsłuchów

Wykrywacz podsłuchów nie daje o sobie znać – może pracować tak, że nikt nie będzie wiedział o jego istnieniu. Wystarczy, że skorzystasz z opcji sygnalizacji wibracyjnej albo założysz słuchawki – by odsłuchać sygnalizację dźwiękową przez słuchawki.

Urządzenia do wykrywania podsłuchów i kamer