Dziś możesz tanio, łatwo i niezauważalnie umieścić podsłuch – bez niczyjej pomocy. Nie musisz wynajmować detektywa, by sprawdzić wierność swojej żony/swojego męża. Wystarczy, że uruchomisz podsłuch GSM i już wiesz wszystko. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz zdemaskowany – nowoczesne artykuły szpiegowskie mają doskonały kamuflaż, w niczym nie przypominają urządzeń z podsłuchem. Gadżety szpiegowskie nie wydają żadnego dźwięku, są praktycznie nie do wykrycia.

 

Sprawdź atrakcyjnie niskie ceny ARTYKUŁÓW SZPIEGOWSKICH»

 

 

Podsłuch sejsmiczny - działa przez ścianę i podłogi

 

Zestaw podsłuchowy pozwala na słuchanie rozmów w bardzo dobrej jakości przez ścianę o grubości nawet 45 centymetrów Podsłuch wzmacnia dźwięk do 20 000 razy Dzięki łatwej intuicyjnej obsłudze oraz wbudowanej baterii zasilającej, podsłuch może pracować ok. kilkudziesięciu godzin

Podsłuch listwa zasilająca

 

W urządzeniu zastosowano filtry pasmowe pozwalające dostosować charakterystykę do konstrukcji ścian takich jak: betonowe, drewniane, zbrojone, metalowe, ceglane, oraz szklane.

To oznacza, że ściany mieszkania czy ukształtowanie terenu nie zakłócają odbioru.

 

Długopis szpiegowski – dyskretne nagrywanie

Profesjonalny długopis szpiegowski z wyglądu całkiem zwykły, nie wzbudzający żadnych podejrzeń. Posiadający dyktafon cyfrowy i odtwarzacz MP3.

Inni widzą zwykły długopis

Długopis z nagrywaniem

Nagrywasz zwykłym długopisem i nikt nie ma żadnych podejrzeń. Uruchamiasz nagrywanie w kilka sekund i nagrywasz nieuczciwego pracownika, kłamiącego świadka w sprawie, propozycję łapówki. Znakomita czułość długopisu szpiegowskiego  pozwala nagrywać z wnętrza torebki. Możesz go też użyć w momencie nagrywania, pisząc długopisem jednocześnie nagrywasz całą sytuację – to tak naturalna sytuacja i naturalny gadżet, że nikt nie rzuci na Ciebie cień podejrzenia.


Gadżety szpiegowskie