Dziś możesz tanio, łatwo i niezauważalnie umieścić podsłuch – bez niczyjej pomocy. Nie musisz wynajmować detektywa, by sprawdzić wierność swojej żony/swojego męża. Wystarczy, że uruchomisz podsłuch GSM i już wiesz wszystko. Nie musisz obawiać się, że zostaniesz zdemaskowany – nowoczesne artykuły szpiegowskie mają doskonały kamuflaż, w niczym nie przypominają urządzeń z podsłuchem. Gadżety szpiegowskie nie wydają żadnego dźwięku, są praktycznie nie do wykrycia.

Podsłuch w listwie zasilającej

Listwa szpiegowska wygląda i działa jak zwykła listwa zasilająca (przedłużacz). Niczym nie zdradza, że ukrywa w sobie podsłuch. W żaden sposób nie wzbudza podejrzeń.

  • Zdalny monitoring i podsłuch.
  • Lokalizacja przez sieć GSM.
  • Czuły mikrofon.
  • Zasięg do 10 metrów.

Sprawdź atrakcyjnie niskie ceny ARTYKUŁÓW SZPIEGOWSKICH»


Listwa szpiegowska o nieograniczonym zasięgu

Listwa szpiegowska ma nieograniczony zasięg. To oznacza, że ściany mieszkania czy ukształtowanie terenu nie zakłócają odbioru. Znajdujesz się na drugim końcu Polski i chcesz sprawdzić co się dzieje w Twoim mieszkaniu, jak pracują Twoi pracownicy. Dzwoniąc pod numer z karty prowadzisz nasłuch w miejscu, w którym znajduje się urządzenie.

Podsłuch listwa zasilająca

Listwa podsłuchowa jako lokalizator

Listwę podsłuchową możesz także wykorzystać jako lokalizator. Operatorzy sieci Orange, Plus i T-Mobile oferują usługę polegająca na sprawdzeniu w którym miejscu znajduje się urządzenie. Sprawdzasz czy operator oferuje taką usługę i wysyłasz SMS-a do operatora, by funkcję uaktywnić.  Powiadomienia otrzymasz w formie SMS-ów. Pozostawiając gadżet szpiegowski np. w samochodzie zlokalizujesz pojazd w przypadku kradzieży.

Dzwoniąc pod numer z karty prowadzisz nasłuch w miejscu, w którym znajduje się urządzenie.

Długopis szpiegowski – dyskretne nagrywanie

Profesjonalny długopis szpiegowski z wyglądu całkiem zwykły, nie wzbudzający żadnych podejrzeń. Posiadający dyktafon cyfrowy i odtwarzacz MP3.

Inni widzą zwykły długopis

Długopis z nagrywaniem

Nagrywasz zwykłym długopisem i nikt nie ma żadnych podejrzeń. Uruchamiasz nagrywanie w kilka sekund i nagrywasz nieuczciwego pracownika, kłamiącego świadka w sprawie, propozycję łapówki. Znakomita czułość długopisu szpiegowskiego  pozwala nagrywać z wnętrza torebki. Możesz go też użyć w momencie nagrywania, pisząc długopisem jednocześnie nagrywasz całą sytuację – to tak naturalna sytuacja i naturalny gadżet, że nikt nie rzuci na Ciebie cień podejrzenia.


Gadżety szpiegowskie